За матеріалом:

Вибір насамперед залежить від ваших естетичних уподобань і фінансових можливостей. Основні варіанти такі:

Граніт довговічний, але обмежений за колірною гамою і володіє невеликим радіаційним фоном. Ще граніт досить дорогий.

Клінкер - прекрасний матеріал: колірна гамма трохи ширше, ніж у граніту, відмінна міцність і довговічність. Що стосується ціни, то продукція провідних заводів виявиться навіть дорожче граніту.

Бетонна - в трійці лідерів. Така продукція по міцності і довговічності, звичайно, поступається граніту, але тут вже справжнє різноманіття форм, кольорів і фактур. У каталогах великих виробників сотні варіантів бруківки - на будь-який смак. Можна замовити камені, схожі на натуральний граніт, клінкер або, наприклад, природний травертин. При цьому ціна якісного виробу з бетону буде набагато нижче цін граніту та клінкеру.

Бруківка у Чернівцях

За кольором і формою:

З найважливішими параметрами визначилися, матеріал обраний. Тепер час перейти до вивчення каталогів виробників. Сполучення краще підбирати під фасад і ландшафт. Буде корисно відвідати офіс виробника і подивитися на викладку продукції в реальних умовах. Ви зможете самі побачити, як та чи інша форма в яких кольорах краще виглядають, пофотографувати і подивитися, які варіанти підійдуть для вашої території.

Яку б ви не вибрали бруківку, обов'язково підготуйте якісну основу з урахуванням особливостей вашої ділянки: виду грунту, висоти грунтових вод, глибини промерзання грунту. Озброївшись цими знаннями і інструкцією по укладанню, ви отримаєте відмінний результат. Пам'ятайте: найкраща бруківка - не 100% гарантія довговічності вашого мощення, тут важлива якість всього комплексу.

Щоб замовити якісну бруківку у Чернівцях та Чернівецькій області звертайтеся - +380(66)553-55-55!